OFERTA

Polski Dom Pielgrzyma Królowej Apostołów Pokoju oferuje 63 miejsca noclegowe w 29 pokojach:

5 pokoi 3-osobowych;
3 pokoje 2-osobowe z łóżkiem małżeńskim;
21 pokoi 2-osobowych z łóżkami pojedynczymi (w tym 2 pokoje dostosowane dla osób niepełnosprawnych).

Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę oraz centralną klimatyzacją. Wyposażone są w telewizor, biurko, szafę, dźwiękoszczelne okna i rolety zewnętrzne. Dom przystosowany jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiada windę, recepcję, klimatyzowaną restaurację, która może służyć jako przestrzeń do spotkań pielgrzymów.

Dom Pielgrzyma posiada kaplicę z Najświętszym Sakramentem, w miejscu zacisznym i ułatwiającym osobistą oraz wspólnotową modlitwę. Ufamy, że pośród miejsc związanych z historią Medjugorje, stanie się ona ustroniem dającym chwilę wytchnienia i wewnętrznego dialogu z Jezusem i Jego Matką. Polski Dom Pielgrzyma zapewnia również opiekę duszpasterską, możliwość osobistego towarzyszenia oraz pogłębienie doświadczenia Bożego działania w życiu człowieka, poprzez rozmowy indywidualne, konferencje oraz kierownictwo duchowe. Wspólnota pallotyńska, zgodnie z charyzmatem św. Wincentego Pallottiego, jest otwarta na osoby poszukujące Boga, przeżywające próby życia oraz noszące w sobie ważne pytania. Chcemy wspólnie budować tę rzeczywistość realizując charyzmaty, którymi Bóg obdarza swój Kościół.

Wnętrze Domu Pielgrzyma swą estetyką, funkcjonalnością i przytulnym charakterem sprawia, iż pielgrzymi mogą poczuć się tu swobodnie i bezpiecznie.

Polski Dom Pielgrzyma Królowej Apostołów Pokoju znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Dzięki temu umożliwia dogodne warunki dla codziennych indywidualnych i grupowych spacerów szlakami pokuty i modlitwy, nawiedzając kościół pw. św. Jakuba, Górę Krzyża, czy Górę Objawień. Sąsiedztwo winnic i terenu zielonego pomaga w wyciszeniu, umożliwia doświadczenie prostoty i prawdziwego charakteru tego miejsca.

Doba w Domu Pielgrzyma trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00. Zakwaterowanie jest możliwe do godz. 23.00.

REZERWACJE

Rezerwacji można dokonywać, kontaktując się bezpośrednio z Polskim Domem Pielgrzyma

e-mail: centrum@medjugorie.org

Telefonicznie:

ks. Artur Stępień SAC – rektor
PL: +48 690 140 589 (WhatsApp)
BiH: +387 63 607 241

ks. Sławomir Ciarciński SAC
PL: +48 600 837 818 (WhatsApp)
BiH: +387 63572976

Formularz kontaktowy